Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lampy przód FII zamienniki DEPO.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Lampy przód FII zamienniki DEPO.

    Panowie szukam zwykłych lamp (nie soczewkowych) do fabii II wersja przed liftem. Obecnie mam soczewki i żeby pominąć wszystkie brzydkie słowa to nic nie powiem jak one świecą...
    Czy ktoś może miał do czynienia w FII z tajwańską firmą DEPO produkującą zamienniki? Jak to świeci i czy warto?

    Różne marki mają skrajnie różne opinie jeśli chodzi o zamienniki od DEPO.
    ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
    Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
    Spalanie - Motostat.pl
    Spalanie - Motostat.pl

  • #2
    Na fabiaclub, czytałem ostatnio o lampach do fabi I i gość który je założył był zadowolony. Wydaje mi się ze i do dwojki powinny być ok.
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
    przedstawiam smerfetke

    Komentarz


    • #3
      Nie chcę opierać opinii na innych markach bo zdania są naprawdę bardzo rozbieżne a w większości negatywne, szukam konkretnie czy ktoś miał DEPO w FII i użytkował je przez dłuższy czas np. 2-3 lata i co się z nimi działo.

      tutaj kilka przykładów

      Link

      Lampy przednie DEPO - ostrzeżenie

      nowe reflektory do auta hella czy depo - Dyskusje na tematy różne - Forum PCLab.pl

      Reflektory Depo AE - opinia - Elektryka, oświetlenie - Passat Forum

      Reflektory DEPO – opinie nt. jakości

      Ja nie mam zdrowia, żeby się bawić w odsyłanie i reklamacje bo będą gdzieś mi świecić po polach albo po drzewach.

      Jeśli mam wydać parę stów za wątpliwej jakości zamiennik i za rok znów szukać kolejnych bo lampy będą parować albo odblask się będzie łuszczył a sprzedawca na 99% powie "bujaj się pan to nie podlega gwarancji" to szkoda nerwy szarpać.

      Ori używki ciężko trafić zazwyczaj są po dzwonie, porysowane, połamane zaczepy itp.
      Ostatnio edytowany przez Bambek1; 38218.
      ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
      Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
      Spalanie - Motostat.pl
      Spalanie - Motostat.pl

      Komentarz


      • #4
        Jeśli miałbym coś doradzić to używane ale oryginalne... w depo w większości przypadków szybko płowieje ta lustrzana powłoka odpowiedzialna za odbijanie swiatla

        Komentarz


        • #5
          Czyli wychodzi, żeby nie zawracać sobie d(/. \)y.
          ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
          Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
          Spalanie - Motostat.pl
          Spalanie - Motostat.pl

          Komentarz


          • #6
            z podobnym problemem borykałem sie niedawno i powiem ci, że chytry traci dwa razy. Znalazłem OEM nowe lampy po 450zł sztuke i wiem, ze wydając 900zł mam świety spokój a wydając powiedzmy 400zł wieczna udreke, reklamacje i....za chwile kolejne zakupy za 400.....

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez icemerc Zobacz wpis
              , że chytry traci dwa razy.
              W tym przypadku bardziej by pasowało "szkłem depo d...y nie wytrzesz ​​​​" ​​​​​​w odpuściłem już sobie to depo.

              Masz całkowicie rację. Poluję na ori używki na razie na komplet ale jak nie trafię jeszcze jakiś czas to kupię "na sztuki".
              ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
              Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
              Spalanie - Motostat.pl
              Spalanie - Motostat.pl

              Komentarz


              • #8
                depo albo ori używka. w życiu bym nie przepłacał za ori lampę do używanego auta w tym wieku.
                jak depo okażą się marne, jak nie możesz dostać ori używke sensownych, po tych 2-3 latach, to walniesz sobie ori używkę, o ile jeszcze będziesz miał to auto
                a jak ktoś ma za dużo kasy to może na taką przeróbkę wydać, wtedy świecenie się polepszy na pewno:
                95. Skoda Fabia II - przeróbki lamp na BI XENON LED
                Ostatnio edytowany przez sew1981; 6296.

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Bambek1 Zobacz wpis
                  Panowie szukam zwykłych lamp (nie soczewkowych) do fabii II wersja przed liftem. Obecnie mam soczewki i żeby pominąć wszystkie brzydkie słowa to nic nie powiem jak one świecą... .....
                  Ja mam soczewkowe i świecą super. Jestem Mega zadowolony, a mam przejechane 155 tys na nich. Wystarczy w razie czego zmienić żarówki na lepsze, ja mam Night Brakery Laser, ale na standardowych też fajnie świeciły, bo do spalenia 3 lata jeździłem na zwykłych.

                  Odgrzałem kotleta, bo to stare posty, ale jeszcze wejdzie na nie ktoś, kto szuka F2 używki i zrazi się do soczewek, a nie powinien. Ja soczewki polecam.
                  Była O1 jest F2.

                  Komentarz


                  • #10
                    155 tyś przejechane w cyklu mieszanym ma inny wymiar czasowy świecenia lamp niż ten sam dystans pokonany w mieście a jeszcze inny na autostradach. W moim przypadku jest to raczej mało kilometrów - obecnie 171tyś - za to wieeele godzin świecenia. Auto ma tryb pracy świateł mijania od razu po uruchomieniu silnika i tak było zapewne od wyjazdu z salonu więc odbłyśniki są na bank wypalone.
                    A jeśli u Ciebie soczewki na zwykłej halogenowej żarówce świecą dobrze to tylko się cieszyć... i nie patrzeć jak zwykłe lampy świecą u innych ​​​​​​.

                    Ja też w Fabii II na soczewce H7 i u siebie w Octavii na H4 mam philips LNB jest faktycznie zauważalna duża różnica na plus szczególnie w Fabii, bo Octavia nawet na najtańszych narvach za 7-10zł/szt. świeci bardzo dobrze. Philips lasery do Octavii kupiłem z ciekawości jednak efektu wow nie było, w Fabii owszem sporo lepiej. Ale porównywać między autami to po prostu nie ma co, Fabia leży i kwiczy.

                    Ja już porównywałem wiele różnych lamp i IMO soczewka w H7 w mało którym aucie świeciła dobrze. Wyjątkiem jest hyundai i30 gdzie H7 w soczewce świeci przynajmniej tak dobrze jak u mnie H4 w Octavii.
                    Ostatnio edytowany przez Bambek1; 38218.
                    ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
                    Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
                    Spalanie - Motostat.pl
                    Spalanie - Motostat.pl

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X